Nově vznikající projekt bytového domu - BYTY CHUCHLE - naleznete v atraktivní lokalitě na jihozápadě Prahy na levém břehu Vltavy.

Bytový dům je situovaný na křižovatce ulic Bochníčkova a Na Hvězdárně v městské části Prahy 5 Velká Chuchle. Jedná se o mimořádné místo, které svým obyvatelům nabízí ojedinělé výhledy na Prahu, rozmanitou přírodu a plnohodnotnou občanskou vybavenost. Samozřejmostí jsou obchody, mateřská a základní škola, dětská hřiště, pošta, Městská knihovna i ordinace obvodního lékaře.

K přednostem tohoto místa patří také známé dostihové závodiště, čtyři chráněná území - národní přírodní památka Barrandovské skály, přírodní rezervace Chuchelský háj, přírodní rezervace Homolka a přírodní památka Nad závodištěm či malebná lesní ZOO, která se nachází v nedalekém Chuchelském háji.

Okolí bytového domu nabízí také řadu cyklostezek a turistických tras, také blízkost golfového hřiště v Hodkovičkách vybízí k aktivnímu i pasivnímu odpočinku.

K výhodám místa patří i dobré dopravní spojení – lokalita je dosažitelná do 15 min. od stanice metra Smíchovské nádraží, autem, vlakem nebo MHD (bus)

Okolí
Mapa lokality

Streetview